Przejdź do treści

Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy, handlowiec
E-handlowiec

Przedstawiciel handlowy, handlowiec od Voltex Invest

Dodatkowa pomoc w Twojej firmie w formule B2B. Pracownik do czasochłonnych zadań, których nadmiar wykracza poza możliwości istniejącego zespołu. Jest on potrzebny przez kilka godzin w tygodniu lub miesiącu do prac sezonowych lub wynikających ze specyfiki oferowanej usługi lub produktu. Najczęściej jest to pracownik do prac biurowych lub obsługi elektronicznej sprzedaży. Możliwa jest również współpraca przy wykonaniu i obróbce fotografii produktowej do sklepów internetowych. Dysponujemy również specjalistami z branży budowlanej i instalacyjnej, oferujących między innymi: wykonywanie nadzorów, opinii technicznych i artykułów fachowych do broszur informacyjnych w rozliczeniach godzinowych lub ryczałtowych na podstawie usługi z Fakturą VAT.

Voltex Invest – E-handlowiec oraz E-pracownik

Dlaczego warto zatrudnić e-handlowca?

Oszczędność czasu

Twój czas możesz poświęcić rozwojowi biznesu, przekazując pozostałe czynności e-handlowcowi lub e-pracownikowi. W myśl zasady Pareta 80 na 20 zajmij się czynnościami, które generują największe zyski, pozostałe zleć Voltex Invest. Ustalimy hierarchię ważności czynności i obciążymy Twój zespół. Przy stałej współpracy nasz koordynator zarządza zespołem pracowników, kontrolując ich fachowość i dokładność.

Dobra stawka godzinowa

Ustalona z nami stawka zawiera wszelkie opłaty wynikające z przepisów np. ZUS, ubezpieczenie zdrowotne, podatek PIT, unikasz tym samym prowadzenia dodatkowej księgowości i kadr. Wykonywana usługa jest w całości kosztem podatkowym, otrzymujesz Fakturę VAT z możliwością odliczenia kosztów i pomniejszenia podatku dochodowego i zwrotu 23% nadpłaconego podatku VAT.

Większy zysk

Dzięki dodatkowemu pracownikowi, możesz podjąć się większej ilość zleceń, jak również możesz pozyskać więcej nowych klientów z uwagi na większy zasób czasu lub dodatkowego e-handlowca. W obecnym systemie prawnym współpraca w formule B2B w oparciu o wystawianą przez nas cykliczną Fakturę VAT daje oszczędności średnio 50 % i więcej, w stosunku do zatrudnienia pracownika na umowę o pracę.

Opis e-handlowca

W czym pomaga E-handlowiec?

E-handlowiec to pracownik, który może pomóc firmie w automatyzacji procesów związanych z handlem elektronicznym. Pomaga on w zarządzaniu i sprzedaży produktów i usług przez Internet. Praca E-handlowca może obejmować szereg zadań, w tym tworzenie i utrzymywanie witryn internetowych, promowanie produktów i usług online, generowanie ruchu na stronie, zarządzanie procesami zamówień, wsparcie klienta, tworzenie treści i prowadzenie działań marketingowych.

Prezentujemy naszą nową innowacyjną usługę, która umożliwia przedsiębiorcom wprowadzenie swojego produktu na polski lub europejski rynek. Dzięki naszemu doświadczonemu pracownikowi, który zajmuje się dystrybucją, sprzedażą i pozyskiwaniem klientów, przedsiębiorstwa mogą skupić się na swoim biznesie, a my zajmiemy się resztą. Nasz pracownik odpowie na telefony i e-maile, prowadzi działania pozyskiwania klientów, a także raportuje działania i rozwija biznes w zagranicznym oddziale. Z naszą usługą, przedsiębiorcy osiągną sukces na międzynarodowym rynku i zwiększą swoje zyski.

E-handlowiec może również zarządzać procesami zamówień, od przyjmowania zamówień po wysyłkę. Może również zajmować się obsługą klienta, w tym odpowiadaniem na pytania, rozwiązywaniem problemów i komunikowaniem się z klientami.

E-handlowiec może również tworzyć i publikować treści w celu wspierania działań marketingowych. Może to obejmować tworzenie artykułów, poradników, filmów i innych materiałów, które promują produkty i usługi przez Internet.

E-handlowiec może być również odpowiedzialny za zarządzanie budżetem marketingowym, monitorowanie wyników i wdrażanie nowych strategii marketingowych. W zależności od wymagań firmy e-handlowiec może również mieć do czynienia z programowaniem, analityką i projektowaniem.

Voltex Invest e-pracownik i e-handlowiec

Jak wygląda współpraca z Voltex Invest przy obsłudze handlowej?

Określamy zakres obowiązków pasujących dla Ciebie

Wspólnie jasno deklarujemy od czego i w jaki sposób ma pomóc e-handlowiec lub e-pracownik.

Ustalamy harmonogram godzinowy pracy

Określamy budżet, a tym samym ilość godzin pracy e – handlowca lub e-pracownika.

Rozliczamy z wykonanych zadań

Raportujemy o wykonanych zadaniach, sprawdzamy harmonogram prac i wystawiamy Fakturę VAT.

Voltex Invest – najlepszy e-handlowiec i e-pracownik

Wzmocnij swój biznes o e-handlowców i e-pracowników z Voltex Invest.

Voltex Invest sp. z o.o.